MAANDTIP JANUARI 2025.

We beginnen natuurlijk met u allemaal een goed en gezond 2025 te wensen!

Gezondheid begint natuurlijk bij goed eten: verse producten en bereid met de nadruk op eenvoudig want… wat van goede kwaliteit is heeft weinig extra’s nodig!

Januari is dus echt wel de maand van letten op gezonde voeding, minder of geen alcohol, lekker eten maar… wat minder toeters en bellen.

Denk bij het maken van een gezonde salade bijvoorbeeld aan een goede Mandoline! Met deze keukenhulp kunt u prachtig dun schaven maar ook juliennereepjes of frietjes maken. De salades zien er zo heel aantrekkelijk èn professioneel uit dus: opscheppen maar!

De komende weken gaat het kouder worden. Tijd voor maaltijdsoepen en lekkere stamppotten! Wij hebben fijne soeppannen.  Geschikt voor alle warmtebronnen en voorzien van een handige maatverdeling.

Er gaat toch niets boven versgeschaafde nootmuskaat! Wat krijgen we vaak complimenten over de Microplane nootmuskaatmolen. Handig in gebruik en ook de noot is makkelijk op te bergen. (en… nooit meer zoeken!) € 29,95

De acties van Magimix lopen nog tot eind januari door! Zo krijg je tot wel € 125,00 aan accessoires bij aankoop van een Magimix foodprocessor of tot wel € 75,00 bij aanschaf van een Magimix blender. En wat een kwaliteit zijn deze geweldige machines!  (Trouwens in heel veel kookprogramma’s worden ze voortdurend gebruikt!)  er zit dan ook niet voor niets 30 jaar garantie op het motorblok.

Tijd ook voor gezonde sappen en smoothies! Vraag ons advies voor goede staafmixer of blender. Ook in de winter is er voldoende vers aanbod!

Het jaar beginnen met scherpe messen? De messenslijper komt dinsdag 14/1 het slijpwerk ophalen…Lever uiterlijk maandag 13 januari uw slijpwerk in, dan ligt het woensdag 15 januari in de namiddag weer vlijmscherp voor u klaar.

Hebt u in de afgelopen decembermaand een Breda-cadeaukaart of VVV-bonnen ontvangen? Lever ze dan nu in.

Wij van de Kookwinkel gaan ervoor, dit nieuwe jaar. We zien u graag terug in onze winkel.

 

0
%d bloggers liken dit: